Cumhuriyetimizin 94.Yılı Resepsiyonuna Gazilerimiz ve Şehit Yakınlarımızla Birlikte Katıldık

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yıldönümü münasebetiyle Valimiz Sayın Hasan İpek ve Eşi Gülten İpek Hanımefendi’nin ev sahipliğinde, Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi.
Polis Evi’nde düzenlenen Resepsiyona, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Eşi Canan Karadeniz, Belediye Başkanı Baki Ergül, Cumhuriyet Başsavcısı Duygu Bayar, Sinop Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Nihat Dalgın, Vali Yardımcısı İzzet Ercan ve eşi Zekiye Ercan, Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı J. Kd.  Alb. Halil Altıntaş ve Eşi Nurhan Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu,İl Müdürmüz Melih Keleş,Kurum Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz, Basın Mensupları, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri , GEA Arama Kurtarma Ekibi ve çok sayıda davetli eşleriyle birlikte katıldı.
Resepsiyonda Valimiz Sayın Hasan İpek ve eşi Gülten İpek Hanımefendi, masaları dolaşarak misafirleriyle sohbet ettiler. Cumhuriyet Bayramını kutladılar.


Sonraki Sayfa: Bakanımız Sayın Dr.Fatma Betül Sayan Kaya'nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Önceki Sayfa : KYK Sinop Kız Yurdunda Kalan Öğrencilere AEP Kapsamında"Evlilik Öncesi Eğitim" verildi.