Valimiz Sayın Hasan İPEK ve Eşi Gülten İPEK Hanımefendi,Şehit Aileleri ve Gazilerimizle İftarda Bir Araya Geldi

     Valimiz Sayın Hasan İPEK ve eşi Gülten İPEK Hanımefendi Sinop Valiliği tarafından Polisevinde düzenlenen iftar yemeğinde Şehit Aileleri ve Gazilerimizle bir araya geldiler.
Polisevinde düzenlenen iftar yemeği öncesi tüm masaları tek tek gezerek Şehit aileleri ve gazilerimizle bir süre sohbet eden Valimiz Sayın Hasan İPEK ve eşi Gülten İPEK Hanımefendi, mübarek Ramazan ayının ilimize, ülkemize ve tüm İslam alemine barış, kardeşlik, huzur ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

        Valimiz Sayın Hasan İPEK, iftar yemeği sonrasında yaptığı konuşmada ‘’Devlet olarak  şehit ailelerimizin ve gazilerimizin  her daim  yanında olacağız. İstanbul Beşiktaş'ta bombalı terör saldırısında şehit olan Polis memuru Hakan Tanrıkulu kardeşimizin son şehidimiz olmasını  temenni ediyorum. Bu vesileyle şehitlerimizi  Rahmet ve minnetle yad ediyor, gazilerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum"dedi.
 
       Sinop Valiliği tarafından Şehit Aileleri ve Gazilerimiz için Polisevinde düzenlenen  iftar yemeğine, Valimiz Sayın Hasan İPEK ve eşi Gülten İPEK Hanımefendi’nin yanı sıra, Belediye Başkanı Baki ERGÜL, Cumhuriyet Başsavcısı Duygu BAYAR, Vali Yardımcısı İzzet ERCAN ve eşi Zekiye ERCAN, Vali Yardımcısı Mehmet TANIŞIR,  İl Jandarma Komutanı Şefaattin SERTEN ve eşi Gül SERTEN, İl Emniyet Müdürü Ercan DAĞDEVİREN ve eşi Songül DAĞDEVİREN, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü GÜNDOĞDU, İl Müdürümüz Melih KELEŞ, İl Müftüsü Ali Hayri ÇELİK, Sinop Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet ÖZGEN, Kızılay Sinop Şube Başkanı Mustafa KORUCUOĞLU, Şehit Aileleri ve gaziler katıldı.


Sonraki Sayfa: Dikmen İlçemizdeki Şehit Yakınları ve Gazilerimiz İftarda Biraraya Geldiler

Önceki Sayfa : Şehit Aileleri ve Gazilerimiz Gerze'de İftar Yemeğinde Bir Araya Geldiler